Mokinių pasiekimai 2018 – 2019 m. m.

Mokytojas Mokinys Klasė Renginys Vieta
Jotkėlienė Vannesa Petkevičiūtė 1a Miesto piešinių konkursas "Policijos 100-asis gimtadienis" II
Galdikienė Dominykas Klevinskis, 3a Miesto piešinių konkursas "Policijos 100-asis gimtadienis" II
Griciuvienė Aleksandra Grigaitytė 2b Miesto piešinių konkursas "Policijos 100-asis gimtadienis" III
Sporto mokykla Orestas Katėnas 6a Tarptautinis krepšinio turnyras "Družba" I
Sporto mokykla Petrošius Gustas 7a Tarptautinis krepšinio turnyras "Družba" I
Sporto mokykla Palubinskas Laurynas 7a Tarptautinis krepšinio turnyras "Družba" I
Sporto mokykla Daugėla Renatas 7a Tarptautinis krepšinio turnyras "Družba" I
Sporto mokykla Platūkis Lukas 8b Jaunučių bokso žaidynės III
Sporto mokykla Adomaitytė Paulina 7a Tarptautinės karatė varžybos II
  Mikolaitis Faustas 7b Just dance I
  Strazdauskaitė Augustė 6c Just dance II
  Baltrušaitytė Kotryna 8c Just dance III
Žaromskienė Dominykas Paksas, 4a Lija Petrauskaitė, 4a     I
Lukas Akmenskas, 4b
Linas Šidiškis, 4b
Nojus Trukšanovas, 4b
Aleksandras Lukaitis, 4c
Gintas Navagrockis, 4c
Gabija Latviūnaitė, 4a
Radvilė Paksaitė, 4a
Viktorija Moždžer, 4a
Kvasytė Karolina Radžiūnaitė, 4a   Tarpmokyklinės ir ZONINĖS kvadrato varžybos I
Žeferskienė Airida Stundė, 4b  
Vitkauskas Austėja Jagminaitė, 4b  
  Martą Ulą Šakalytę 5a Kyokushin karatė Lietuvos moksleivių taurės čempionatas I
  Nojus Trukšanovas 4b Kyokushin karatė Lietuvos moksleivių taurės čempionatas II
   Lukas Akmenskas 4b Kyokushin karatė Lietuvos moksleivių taurės čempionatas III
Vitkauskas, Bloškienė 1. Balasanov Airik, 5a kl. 5a Tarpmokyklinės ir zoninės kvadrato varžybos I
Vitkauskas, Bloškienė 2. Labenskis Rokas, 5a kl. 5a
Vitkauskas, Bloškienė 3. Dirsė Edvinas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 4. Drazdas Laurynas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 5. Katėnas Orestas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 6. Kelpšas Rosvaldas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 7. Kontrimas Domantas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 8. Noretas Titas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 9. Šereika Nojus, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 10. Šernauskas Ignas, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 11. Vaičius Andrius, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 12. Virvičius Karolis, 6c kl. 6c
Vitkauskas, Bloškienė 13. Virvičius Justas, 6c kl. 6c
Vitkauskas, Bloškienė 14. Radžiūnaitė Karolina, 4a kl. 4a
Vitkauskas, Bloškienė 15. Lažauskaitė Austėja, 5a kl. 5a
Vitkauskas, Bloškienė 16. Stankevičiūtė Ūla, 5a kl. 5a
Vitkauskas, Bloškienė 17. Šopagaitė Ugnė, 5a kl. 5a
Vitkauskas, Bloškienė 18. Juodkutė Gabrielė, 5b kl. 5b
Vitkauskas, Bloškienė 19. Breivė Viktorija, 5c kl. 5c
Vitkauskas, Bloškienė 20. Laucytė Skaistė, 5c kl. 5c
Vitkauskas, Bloškienė 21. Petkevičiūtė Smiltė, 5c kl. 5c
Vitkauskas, Bloškienė 22. Srėbaliūtė Emilija, 6a kl. 6a
Vitkauskas, Bloškienė 23. Šakytė Rūta, 6a kl. 6b
Vitkauskas, Bloškienė 24. Juozilaitytė Beatričė, 6b kl. 6b
Vitkauskas, Bloškienė 25. Tomasaitė Samanta, 6b kl. 6b
Žaromskienė Lija Petronytė 4a Dailaus rašto konkursas I
Griciuvienė R. Aistė Venclovaitytė 2b Dailaus rašto konkursas III
Vitkauskas   Anužis Yip Thomas  5b 5b Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  2. Povilonis Dominykas 5b 5b Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  3. Rapalis Gintaras 5b 5b Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  4. Balasanov Airik 5a 5a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  5. Labenskis Rokas 5a 5a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  6. Kelpšas Rosvaldas 6a 6a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  7. Šernauskas Ignas 6a 6a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  8. Virvičius Mantas 5a 5a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  9. Virvičius Justas 6c 6c Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  10. Virvičius Karolis 6c 6c Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  11. Burba Domas 7a 7a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  12. Paksas Dominykas 4a 4a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  13. Stanevičiūtė Ūla 5a 5a Tarpmokyklinės futbolo varžybos I
Vitkauskas  4. Balasanov Airik 5a 5a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  5. Labenskis Rokas 5a 5a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  6. Kelpšas Rosvaldas 6a 6a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  7. Šernauskas Ignas 6a 6a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  8. Virvičius Mantas 5a 5a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  9. Virvičius Justas 6c 6c zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  10. Virvičius Karolis 6c 6c zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  11. Burba Domas 7a 7a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  Jonas Grikšas 7a zoninės futbolo varžybos II
Vitkauskas  13. Stanevičiūtė Ūla 5a 5a zoninės futbolo varžybos II
Jansonienė Titas Neimontas 8a skaitovų konkursas "Kalėdinai skaitymai"  Laureatas
Žaromskienė Viktorija Moždžer 4a respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas "Menu mįslę keturgyslę Laureatas
Kvasytė Marius Diemintas 4b respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas "Menu mįslę keturgyslę Laureatas
Simonaitienė, Janulienė Linas Daukšas 6b etnokultūros olimpiada mieste I
Simonaitienė, Janulienė Vrinda Rackevičiūtė 8b etnokultūros olimpiada mieste I
Simonaitienė Titas Neimontas 8a etnokultūros olimpiada mieste II
Žaromskienė 4 kl. kvadrato komanda 4a, 4b, 4c Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Kvasytė
Žeferskienė
Vitkauskas
KK mokytojai 7a (3) 7a Mokyklinės tinklinio varžybos I
KK mokytojai 6b (3) 6b Mokyklinės tinklinio varžybos II
KK mokytojai 6a (3) 6a Mokyklinės tinklinio varžybos III
KK mokytojai 8c(3) 8c Mokyklinės tinklinio varžybos I
KK mokytojai 8a (3) 8a Mokyklinės tinklinio varžybos II
KK mokytojai 8a (3) 8a Mokyklinės tinklinio varžybos III
Paulikas, Baranauskienė, Burvienė, Garbenčienė Žygimantas Kruša 8c Nacionalinis matematinis ir gamtamokslinis 8 kl. konkursas I (mokykloje)
Vitkauskas, Bloškienė 1. Paksas Dominykas, 4a   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 2. Akmenskas Lukas, 4b   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 3. Labenskis Rokas, 5a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 4. Dirsė Edvinas, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 5. Katėnas Orestas, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 6. Kelpšas Rosvaldas, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 7. Noretas Titas, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 8. Šereika Nojus, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 9. Šernauskas Ignas, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 10. Vaičius Andrius, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 11. Virvičius Justas, 6c kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos, finalinės I, III
Vitkauskas, Bloškienė 1. Radžiūnaitė Karolina, 4a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 2. Lažauskaitė Austėja, 5a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 3. Stankevičiūtė Ūla, 5a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 4. Šopagaitė Ugnė, 5a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 5. Breivė Viktorija, 5c kl   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 6. Laucytė Skaistė, 5c kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 7. Petkevičiūtė Smiltė, 5c kl   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 8. Srėbaliūtė Emilija, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 9. Šakytė Rūta, 6a kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 10. Juozilaitytė Beatričė, 6b kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vitkauskas, Bloškienė 11.  Tomasaitė Samanta, 6b kl.   Tarpzoninės kvadrato varžybos II
Vaičiūnienė Labenskytė Ieva 7a Palangos miesto prancūzų kalbos konkursas II
Vaičiūnienė Anužytė Akvilė 7a Palangos miesto prancūzų kalbos konkursas III
Janulienė Kruša Žygimantas 8c Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konursas II
Matkevičienė Akvilė Anužytė 7a Meninio skaitymo konkursas I
Baranauskienė Fatma Varoneckaitė 6a Lietuvos mokinių jaunųjų tyrėjų idėjų mugė Dalyvė
Baranauskienė Enrika Grybauskaitė 6c Lietuvos mokinių jaunųjų tyrėjų idėjų mugė Dalyvė
Jocienė Buivydaitė 2c Olympis, lietuvių  
Jocienė Macijauskaiitė 2c Olympis, lietuvių  I
Jocienė Macijauskaitė 2c Olympis, biologija I
Jocienė Platūkis  2c Olympis, matematika II
Jocienė Platūkis 2c Olympis, biologija I
Jocienė Rulytė 2c Olympis, anglų I
Jocienė Rulytė 2c Olympis, lietuvių I
Jocienė Rulytė 2c Olympis, matematika II
Jocienė Rulytė 2c Olympis, biologija I
Jocienė Deksnytė 2c Olympis, lietuvių I
Jocienė Deksnytė 2c Olympis, matematika II
Jocienė Deksnytė 2c Olympis, biologija I
Liustrovienė Jocaitė 6b Olympis, istorija II
Pakalniškienė Krajinskiaitė 5a Olympis, anglų I
Pakalniškienė Šopagaitė 5a Olympis, anglų I
Pakalniškienė Gužauskas 5b Olympis, anglų I
Pakalniškienė Podlinevas 5b Olympis, anglų I
Pakalniškienė Sausaitis 5b Olympis, anglų II
Pakalniškienė Bertašius 6a Olympis, anglų I
Pakalniškienė Bielevičius 6a Olympis, anglų III
Pakalniškienė Drungilas 6a Olympis, anglų I
Pakalniškienė Narmontas 6a Olympis, anglų II
Pakalniškienė Lazdauskas 8a Olympis, anglų I
Griciuvienė Butkutė 2b Olympis, matematika II
Griciuvienė Venclovaitytė 2b Olympis, lietuvių I
Žeimienė Mažeikaitė 2b Olympis, anglų I
Griciuvienė Mažeikaitė 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Mažeikaitė 2b Olympis, matematika I
Griciuvienė Mažeikaitė 2b Olympis, biologija I
Griciuvienė Motiejauskaitė 2b Olympis, lietuvių II
Griciuvienė Motiejauskaitė 2b Olympis, biologija II
Griciuvienė Večerskytė 2b Olympis, anglų I
Griciuvienė Večerskytė 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Večerskytė 2b Olympis, matematika I
Griciuvienė Večerskytė 2b Olympis, biologija I
Pakalniškienė Jašinskas 2b Olympis, anglų I
Griciuvienė Jašinskas 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Jašinskas 2b Olympis, matematika II
Žeimienė Pečiulytė 2b Olympis, anglų I
Griciuvienė Pečiulytė 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Pečiulytė 2b Olympis, matematika II
Griciuvienė Pečiulytė 2b Olympis, biologija I
Griciuvienė Jasiūnas 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Jasiūnas 2b Olympis, matematika I
Griciuvienė Jasiūnas 2b Olympis, informacinių technologijų I
Griciuvienė Jasiūnas 2b Olympis, biologija I
Žeimienė Kažys 2b Olympis, anglų I
Griciuvienė Kažys 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Kažys 2b Olympis, matematika I
Griciuvienė Kažys 2b Olympis, biologija I
Griciuvienė Čebatoriūtė 2b Olympis, lietuvių I
Griciuvienė Čebatoriūtė 2b Olympis, matematika I
Griciuvienė Čebatoriūtė 2b Olympis, biologija I
Žaromskienė Afanasjevas 4a Olympis, lietuvių II
Žeimienė Kniukštaitė 4a Olympis, anglų III
Žeimienė Narmontas 5c Olympis, anglų II
Žeimienė Ovsianikovaitė 5c Olympis, anglų II
Vaserienė Pociūtė 8c Olympis, anglų I
Vaserienė Sausaitis 8c Olympis, anglų I
Vaserienė Tiknius 8c Olympis, anglų I
Vaserienė Tubinas 8c Olympis, anglų I
Vaserienė Žvikas 8c Olympis, anglų I
Griciuvienė Grikšaitė 8a technologijų olimpiada I
Kvasytė Stundė 4b Palangos miesto pradinių klasių Meninio skaitymo konkursas II
Jocienė Deksnytė 2c Palangos miesto pradinių klasių Meninio skaitymo konkursas III
Jocienė Zaboraitė 2c Palangos miesto pradinių klasių Meninio skaitymo konkursas III
Kvasytė Šidiškis Linas, 4b 4b Lietuvos kvadrato varžybos III
Kvasytė Akmenskas Lukas, 4b 4b Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Drazdas Emilis, 5a 5a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Dirsė Edvinas, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Katėnas Orestas, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Kelpšas Rosvaldas, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas  Noretas Titas, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Šereika Nojus, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Šernauskas Ignas, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Vaičius Andrius, 6a kl. 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Bloškienė Čepokas Aistis, 6b 6b Lietuvos kvadrato varžybos III
Vitkauskas Drazdas Laurynas, 6a 6a Lietuvos kvadrato varžybos III
Jansonienė Neimontas 8a vokiečių kalbos konkursas Pakviestas į respublikinį etapą
Žaromskienė Evelina Kavolytė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Eva Kniukštaitė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Gabija Latviūnaitė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Radvilė Paksaitė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Karolina Radžiūnaitė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Dominyka Rudytė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Ūla Trofimenkaitė, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Austėja Jagminaitė, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Samanta Kalinauskaitė, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Airida Stundė, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žeferskienė Gabija Narmontaitė,4c 4c Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Erikas Afanasjevas, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Benediktas Bumbulis, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žaromskienė Dominykas Paksas, 4a 4a Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Lukas Akmenskas, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Arvydas Chrimlis, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Vilius Montvydas, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Matas Naumcev, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Robertas Razmas, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Linas Šidiškis, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Kvasytė Nojus Truškanovas, 4b 4b Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žeferskienė Aleksandras Lukaitis, 4c 4c Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Žeferskienė Gintas Navagrockis, 4c 4c Drąsūs, stiprūs, vikrūs II
Dočkuvienė Marija Navickaitė 5b Nacionalinis diktantas I turas I
Janulienė Rugilė Čėsnaitė 6b Nacionalinis diktantas I turas I
Janulienė Lukas Merkelis 6b Nacionalinis diktantas I turas I
Matkevičienė Ugnė Galdikaitė 7a Nacionalinis diktantas I turas I
Kuzmickienė Dovydas Udalcovas 7b Nacionalinis diktantas I turas I
Janulienė Viltė Daratytė 8c Nacionalinis diktantas I turas I
Janulienė Austėja Kuprytė 8b Nacionalinis diktantas I turas I
Matkevičienė Titas Neimontas 8a Nacionalinis diktantas I turas I
Dočkus Paula Janušonytė, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos II
Vitkauskas Kamilė Žičkutė, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos II
Bloškienė Ugnė Baltrimaitė, 8c  8c Zoninės tinklinio varžybos II
Dočkus Viltė Daratytė, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos II
Vitkauskas  Justė Galdikaitė, 8c  8c Zoninės tinklinio varžybos II
Bloškienė  Rugilė Grikšaitė,8a  8a Zoninės tinklinio varžybos II
Dočkus Eivilė Mockutė, 8a 8a Zoninės tinklinio varžybos II
Vitkauskas Aistė Juozilaitytė, 10  10 Zoninės tinklinio varžybos II
Bloškienė Skaistė Laucytė, 5c 5c Zoninės tinklinio varžybos II
Dočkus  Beatričė Juozilaitytė, 6b 6b Zoninės tinklinio varžybos II
Vitkauskas Samanta Tomasaitė, 6b 6b Zoninės tinklinio varžybos II
Dočkus Anužis Marius, 8a 8a Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Neimontas Titas, 8a 8a Zoninės tinklinio varžybos III
Dočkus Rukšys Tadas, 8a 8a Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Vikontas Mantas, 8a 8a Zoninės tinklinio varžybos III
Dočkus Balasanov Arian, 8b 8b Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Drungilas Arnas, 8b 8b Zoninės tinklinio varžybos III
Dočkus Miežetis Aistis, 8b 8b Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Endzinas Jonas, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos III
Dočkus Petrutis Rapolas, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Žvikas Kristijonas, 8c 8c Zoninės tinklinio varžybos III
Dočkus Grikšas Jonas, 7a 7a Zoninės tinklinio varžybos III
Vitkauskas Grabys Dovydas, 10 10 Zoninės tinklinio varžybos III
Matkevičienė Anužutė 7a Regioninis meninio skaitymo konkursas III
 D.Baranauskienė, A.Dobrovolskienė, L.Matuliavičienė Urtę Deksnytę, 5c, II vieta 5c Vakarų Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada II
 D.Baranauskienė, A.Dobrovolskienė, L.Matuliavičienė Liną Daukšą, 6b, II vieta 6b Vakarų Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada II
 D.Baranauskienė, A.Dobrovolskienė, L.Matuliavičienė Orestę Petrulevičiūtę, 7a, III vieta 7a Vakarų Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada III
 D.Baranauskienė, A.Dobrovolskienė, L.Matuliavičienė Titą Neimontą, 8a, II vieta 8a Vakarų Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiada II
Griciuvienė Rugilė Grikšaitė 8a Technologijų olimpiada, respublikinė IV
Dočkus Palubinskas Laurynas 7a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Vitkauskas Lavickas 7a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Dočkus Petrošius Gustas 7a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Vitkauskas Daugėla Renatas 7a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Dočkus Rukšys Tadas, 8a 8a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Vitkauskas Katėnas Orestas, 6a kl. 6a Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Dočkus Kazlauskas Donatas 9 kl. Tarpmokyklinės krepšinio varžybos II
Adomavičienė Gasparavičiūtė Monika 3b Palangos Raštingiausio pradinuko konkursas III
Šiupinienė Mantvydas Gricius 1b matematikos "Kengūra" mieste I
Žaromskienė Gabija Latviūnaitė, 4a 4a matematikos "Kengūra" mieste II
Griciuvienė Amanada Mažeikaitė 2b matematikos "Kengūra" mieste II
Raščiauskienė Matas Karakauskas 5b matematikos "Kengūra" mieste I
Raščiauskienė Kristijonas Karačionka 5c matematikos "Kengūra" mieste III
Raščiauskienė Linas Daukšas 6b matematikos "Kengūra" mieste I
Garbenčienė Liutaurė Nutautaitė 6c matematikos "Kengūra" mieste III
Raščiauskienė Urtė Deksnytė 5c matematikos "Kengūra" mieste II
Garbenčienė Rūta Miščikaitė 7a matematikos "Kengūra" mieste III
Garbenčienė Rapolas Petrutis 8c matematikos "Kengūra" mieste I
Garbenčienė Žygimantas Kruša 8c matematikos "Kengūra" mieste II
Raščiauskienė Matas Gedmintas 8a matematikos "Kengūra" mieste III
Vitkauskas Dirsė Edvinas, 6a    6a miesto keturkovė I
Vitkauskas Kaunas Orestas, 6a 6a miesto keturkovė I
Bloškienė Šernauskas Jonas, 6b 6b miesto keturkovė I
Bloškienė Čepokas Aistis, 6b 6b miesto keturkovė I
Vitkauskas Grikšas Jonas, 7a 7a miesto keturkovė I, II
Vitkauskas Palubinskas Laurynas, 7a 7a miesto keturkovė I, I
Dočkus Venclovaitis Justinas, 7c 7c miesto keturkovė I, III
Dočkus Vėlyvis Matas, 7c 7c miesto keturkovė I
Žeromskienė Radžiūnaitė Karolina, 4a    4a miesto keturkovė II
Bloškienė Juozilaitytė Beatričė, 6b 6b miesto keturkovė II
Bloškienė Tomasaitė Samanta, 6b 6b miesto keturkovė II
Vitkauskas Žičkutė Kornelija, 6c 6c miesto keturkovė II
Bloškienė Miščikaitė Rūta, 7a  7a miesto keturkovė II
Bloškienė Tučkutė Lurda, 7a  7a miesto keturkovė II, II
Bloškienė  Labenskytė Ieva, 7a 7a miesto keturkovė II
Griciuvienė R. Adrija Butkutė 2b olympis liet 2, mat 3, it 3
Griciuvienė Auksė Motiejauskaitė 2b olympis liet 2 mat 3, bio 3
Griciuvienė, Žeimienė Estelė Lėja Večerskytė 2b olympis ang. 1 liet 1 mat 2, biologija 1
Griciuvienė Paulius Jasiūnas 2b olympis liet 1, mat 1, it 1 bio 1
Griciuvienė Vytautė Gustaitytė 2b olympis mat 3
Jocienė Paulina Deksnytė 2c olympis bio 2, mat 2
Daukšienė Barbora Daniliauskaitė 1c olympis anglų k. 1, lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1
Daukšienė Domas Vavilovas 1c olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 1, IT 2
Daukšienė Dovydas Petrutis 1c olympis lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1, 
Daukšienė Justė Kniežaitė 1c olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 1, IT 3 
Daukšienė Kamilė Sugintaitė 1c olympis lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1, IT 1
Daukšienė Kotryna Narkutė 1c olympis biologija 1
Daukšienė Lėja Drakšaitė 1c olympis matematika 3, biologija 1,  
Daukšienė Mantas Jasiūnas 1c olympis lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1, IT 1
Žeferskienė, Žeimienė Dovydas Beniušis 4c olympis anglų k. 1, lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1, 
Žeferskienė Greta Naudžiūnaitė 4c olympis  biologija 3, 
Adomavičienė, Baškienė Aurimas Dikšaitis 3b olympis anglų k. 1, lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 2 
Raščiauskienė Meda Mickevičiūtė 5c olympis matematika 2
Jotkėlienė Deimantė Butkutė 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1 
Jotkėlienė Emilija Valančauskaitė 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 1, IT 2
Jotkėlienė Gabija Paulauskaitė 1a olympis lietuvių k. 1,  biologija 3
Jotkėlienė Gvidas Drąsutavičius 1a olympis matematika 3
Jotkėlienė Jonas Šikšnius 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 3
Jotkėlienė Kamilė Narkevičiūtė 1a olympis biologija 2,
Jotkėlienė Kornelijus Kazlauskas 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 3, biologija 2 
Jotkėlienė Markas Pudžmys 1a olympis lietuvių k. 2, matematika 2
Jotkėlienė Melita Viršilaitė 1a olympis lietuvių k. 2, matematika 2, biologija 1, 
Jotkėlienė Sofya Strelchuk 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 1, IT 2 
Jotkėlienė Titas Vansavičius 1a olympis biologija 1
Jotkėlienė Vanesa Katkutė 1a olympis lietuvių k. 3, biologija 2, anglų k. 1
Jotkėlienė Vanessa Petkevičiūtė 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 2
Jotkėlienė Julija Tikniūtė 1a olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 1
Gulbinskienė, Kuzmickienė, Kapica, Baranauskienė, Liustrovienė, Raščiauskienė Kristijonas Karačionka 5c olympis anglų k. 3, lietuvių k. 2, matematika 1, biologija 1, IT 1, istorija 3
Galdikienė Vaidas Rubavičius 3a olympis lietuvių k. 1, matematika 2, biologija 2
Galdikienė, Žeimienė Aidas Sušinskis 3a olympis anglų k. 1, lietuvių k. 1, matematika 1, biologija 1
Galdikienė Gaja Dorota Venskutė 3a olympis lietuvių k. 1, biologija 2
Liustrovienė, Jencienė Tadas Rukšys,  Matas Gedmintas, Eivilė Mockutė, Laura Pociūtė, Audra Kraniauskaitė   Temidė III
Žeimienė Marius Diemintas 4b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Žeimienė Leonardas Farah 3a Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Kasparas Jasas 3c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Viltė Marija Petrauskaitė 5b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Kamilė Mitalaitė 6b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Kajus Sakalauskas 6a Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Ritas Nenartėnas 6a Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Rūta Šakytė 6a Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Matas Karkauskas 5b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Thomas Yip Anužis 5b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Augustė Žalneravičiūtė 7a Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Baškienė Tomas Jakubauskas 6b Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Vaserienė Giedrius Mačenskis 6c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Vaserienė Mindaugas Pijus Sausaitis 8c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Vaserienė Ugnė Pociūtė 8c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Gulbinskienė Julius Zandovas 6c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Gulbinskienė Jonas Endzinas 8c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
Gulbinskienė Rapolas Petrutis 8c Anglų k. "Kengūra" Auksinė
I.Žeimienė Dominykas Gaudiešius 4b Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
R. Baškienė Rūta Tamašauskaitė 3c Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
D.Pakalniškienė Eimantas Podlinevas 5b Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
R. Baškienė Toma Bukauskytė 5b Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
D.Pakalniškienė Dovydas Bertašius 6a Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
D.Pakalniškienė Rojus Lazdauskas 8a Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
G.Vaserienė Simonas Tiknius 8c Anglų k. "Kengūra" Sidabrinė
I.Žeimienė Andrėja Gigaitė 4a Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
I.Žeimienė Mėta Malinauskaitė 4b Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
I.Žeimienė Kasparas Kaziukonis 3a Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
D.Pakalniškienė Mantas Gužauskas 5b Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
V.Gulbinskienė Marija Patricija Lopšaitytė 8a Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
G.Vaserienė Kristijonas Žvikas 8c Anglų k. "Kengūra" Oranžinė
Jansonienė Titas Neimontas 8a Vokiečių k. Kengūra Sidabrinė

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.05-12.50
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 54 svečius online