Lapkričio 9 – 10 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos ir Palangos senosios gimnazijos atstovai buvo stažuotėje Utenos švietimo įstaigose – Utenos Krašuonos progimnazijoje, Utenos Dauniškio gimnazijoje, Utenos švietimo centre bei Utenos Aukštakalnio progimnazijoje.

Stažuotės „Universalaus mokymosi dizaino (toliau – UMD) strategija. Aktyvus mokymasis“ tikslas – stiprinti pedagogų gebėjimą užtikrinti visų besimokančiųjų poreikius, taikant universalaus dizaino mokymuisi metodus.

Stažuotės metu Utenos pedagogai pasidalijo gerąja patirtimi integruojant mokomuosius dalykus, fiksuojant kiekvieno mokinio mokymosi ypatumus, pritaikant mokomosios medžiagos pateikimą, atsiskaitomųjų darbų formatą, vertinimo kriterijus, įsivertinimą.

Palangos švietimo įstaigų atstovai pasisėmė naudingų žinių apie universalaus mokymosi dizainą ir grįžę dalinsis jomis su kolegomis bei išbandys praktiškai taikydami universalaus dizaino mokymuisi metodus.

Iš Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos stažuotėje dalyvavo Aušra Liustrovienė, Asta Dobrovolskienė, Laima Diovkšienė, Daiva Šimkevičienė ir Rimantė Lubytė-Žąsytienė.

Įtraukiojo ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos (TŪM) programą. #tukstantmeciomokyklos #TŪM.