2c klasės 18 mokinių rudenį dalyvavo tarptautinėse Kings matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiadose. Į finalus keliavome su Aktyvios klasės bilietu. Buvo smalsu išsiaiškinti, kurie mokiniai geriausiai pasirodys savo klasėje. Šiek tiek reikėjo palaukti, kol mus pasiekė rezultatai, diplomai ir dovanos. Visi džiaugėmės klasės draugų sėkme!

Matematikos olimpiadoje klasėje geriausiai pasirodė Markas Trakys, antrą vietą laimėjo Patricija Chadakauskaitė, trečią vietą iškovojo Radvilas Žimkus.

Pasaulio pažinimo olimpiadoje vėl sėkmė lydėjo Marką Trakį, su antra vieta sveikinome Gabiją Viskontaitę, trečia vieta džiaugėsi Jokūbas Baikauskas. Prizininkai gavo dovanų išmaniąsias apyrankes. Visi finalų dalyviai už dalyvavimą buvo apdovanoti rašikliais ir sertifikatais.

Mokytoja Dalia Daukšienė

Kategorija: Naujienos