Palangos Baltijos” mokyklos 2c klasės mokiniai spalio 14 d. lankėsi policijos komisariate ir domėjosi, kuo įdomi ir ypatinga policininko profesija. Vaikus sutiko ir renginį vedė Palangos policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Paulina Rulevičė. Ji papasakojo apie policijos darbo specifiką, naudojamas priemones, supažindino su policininkų apranga, priminė saugaus elgesio ir saugaus eismo taisykles. Paskui mokiniai apžiūrėjo policijos mašinas ir keturratį – tai buvo pati smagiausia edukacinės ekskursijos dalis! Į mokyklą mokiniai grįžo daug sužinoję apie labai svarbų ir sudėtingą policininko darbą.
Mokslas, istorija ir geras laikas!
Saulėtą dieną ketvirtokai kartu su tėveliais išsiruošė į nuotykių kupiną ekskursiją sostinėje. Pirmoji stotelė – Energetikos ir technikos muziejus. Čia visų laukė įspūdingas „Tesla šou“, kur vaikai gyvai pamatė žaibus ir išgirdo grojančias elektros ritines. ...





