3c klasės mokiniai birželio 10 dieną leidosi į kelionę po pamario kraštą. Pažintis su  pamario sostine Šilute prasidėjo  Fridricho Bajoraičio bibliotekoje, kurios darbuotoja pakvietė mokinius į edukacinį užsiėmimą ,,Kultūrą programuojame patys”  su bitutėmis,, Blue – Bot” . Interaktyvios kelionės metu mokiniai aplankė Šilutės krašto architektūros ir kultūros objektus, dalyvavo viktorinoje, mokėsi programavimo ir iššifravimo principų bei pradmenų, plėtė  matematikos žinias, stiprino  skaičiavimo įgūdžius, loginį bei erdvinį mąstymą, kūrybingumą.

Kita edukacinė veikla buvo labai įdomus ir sudėtingas ,,Lazerių labirintų” žaidimas. Jis pareikalavo nemažai  sumanumo, lankstumo ir loginių sprendimų. Trečiokai džiaugsmingai sutiko žinią , kad geriausiai žaidime sekėsi klasės draugams Rėjui Tučkui, Adomui Verygai ir Martynui Urbonui. 

Šauniai pasportavę ir atsisveikinę su bibliotekos darbuotojomis trečiokai nuvyko į netoliese esančią paukščių žiedavimo stotį Ventės Rage. Čia gėrėjosi marių platuma ir už jų  matomomis Nidos kopomis, kriauklių pakrante ir nuostabia Ventės gamta. 

Namo mokiniai grįžo pilni neišdildomų įspūdžių, puikių emocijų ir nusiteikę smagiai praleisti vasaros atostogas.

Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Kristina Jocienė ir mokytojos padėjėja Daiva Tumanaitė Tučkė

#tukstantmeciomokyklos