Birželio 1-ąją daugybė pasaulio šalių mini Tarptautinę vaikų gynimo dieną. 3C klasė ją paminėjo vykdami traukiniu į Šiaulius. Tik maža dalis vaikų buvo važiavę šia transporto priemone.

Šiauliuose apsilankėme Geležinkelio muziejuje. Ekskursijos metu gidė supažindino su  Šiaulių geležinkelio istorija. Mokiniai galėjo pamatyti išlikusius senovinius garvežius, įrankius, pritaisius, su kuriais dirbo geležinkeliečiai. Pamatyti veikiantį geležinkelio maketą. Kasoje iš mokytojos nusipirkti bilietą. Ekskursijos pabaigoje mokiniai sprendė kryžiažodį ir parodė, jog pamokos klausėsi įdėmiai.

Toliau keliavome į Dviračių muziejų apžiūrėti įvairiausių eksponatų ir susipažinti su dviračio istorija.  Programėlės dėka vaikai gebėjo daugiau sužinoti apie išskirtinius, patikusius dviračius, kelis net išbandyti.

Keliaudami bulvaru sustojome prie miesto laikrodžio, kuris nurodytą valandą sveikina visus  atvykusius į Šiaulius. Taip pat vaikštinėdami ieškojome dar daugiau simbolių įrodančių, kodėl miestas vadinamas Saulės miestu.

Turbūt pati įdomiausia ir smagiausia pramoga  buvo apsilankyti virtualios realybės ir  žaidimų kambaryje. Naujų technologijų pagalba vaikai patyrė neregėtų įspūdžių.

Jau gerokai pavargę, bet laimingi grįžome namo.

Dėkoju Natalijai Kaunienei už pagalbą bei tėveliams pavežėjams 🥰

Kategorija: Naujienos