Nuo 2022 metų „Baltijos” pagrindinė mokykla vykdo ES projektą „Kokybės krepšelis“ ir iš projektui skirtų lėšų  įsigijo  du 3D spausdintuvus su eksploatacinėmis medžiagomis: specializuotos daugiaspalvės plastiko ritės, papildomi spausdinimo pagrindai, įvairūs darbą palengvinantys aksesuarai.  Šios įrangos įsigijimo tikslas – sudominti mokinius 3D modeliavimu.

3D modeliavimas yra perspektyvi šaka, kuri apima bene visas industrijas –  nuo filmų, architektūros, dizaino iki medicinos mokslų ir aukštųjų technologijų. Per informacinių technologijų pamokas 5 – 10 kl. mokiniai  susipažino su 3D objektų kūrimo programine įranga, galėjo patys sumodeliuoti norimą 3D figūrą, išmoko jos modelį išsaugoti tinkamu formatu. Praplėtė savo įgūdžius ir kompetencijas  IKT srityje. Darbo metu buvo ugdomas erdvinis ir strateginis mąstymas, susikaupimas, objektų analizės ir medžiagiškumo suvokimo įgūdžiai.

Informacinių technologijų mokytojai Rolandas Kapica ir Diana Kapica