4c klasės mokiniai lankėsi Palangos miesto socialinių paslaugų centre. Susipažinti su socialinių darbuotojų profesija ir darbu pakvietė Arno mamytė Jovita Petreikienė. Šiame centre dirba 40 socialinių darbuotojų.  Jovita su bendradarbėmis vaikams parodė patalpas, kuriose dienas leidžia žmonės su negalia, miesto senjorai, kuriems reikalinga globa. Šio centro gyventojai džiaugiasi relaksaciniu, kompiuterių, sporto kambariais, turi valgyklą, darbo kambarius.

Čia vyksta labai įdomūs užsiėmimai, kurie lavina žmonių su negalia vaizduotę, fantaziją,  smulkiąją motoriką, fizines galias, ugdo bendravimą ir bendradarbiavimą, skatina vieni kitiems padėti. Čia visi draugiški ir geranoriški.

Ketvirtokai pabuvojo relaksacijos kambaryje, išbandė piešimą su smėliu ir kartu su centro lankytojais atliko kūrybinius darbelius. Išvyka visiems labai patiko.

2018-08-03