Spalio 12 d. 6a ir 6b klasės dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kauną. Pirmiausia apsilankė IX forte  –  XIX amžiuje, carinės Rusijos imperijos laikais, pastatytoje gynybinėje tvirtovėje. Ekskursijos gidė atskleidė mįslingiausias IX forto gynybinių įtvirtinimų detales: papasakojo apie artilerijos ginkluotę, buvusias artilerijos pabūklų ir įgulos pozicijas, aprodė jų slėptuves, geriamojo vandens šulinį ir amunicijos sandėlius. Mokiniai sužinojo, kur ir kokiomis sąlygomis buvo kalinami žmonės, susipažino su muziejaus ekspozicijomis, išgirdo istoriją, kaip daliai kalinių pavyko pabėgti iš IX forto.

Pasivaikščioję Laisvės alėja, šeštokai vyko į Vytauto Didžiojo karo muziejų ir dalyvavo 2 smagiose edukacijose: „Pykšt pokšt“, kur išbandė įvairius šaunamuosius ginklus, ir „Žinių bomboje“, kurios metu muziejaus erdvėse ieškojo kodinėmis spynomis užrakintų „žinių bombų“ ir vykdydami įvairias užduotis per kuo trumpesnį laiką turėjo nukenksminti muziejui grėsmę keliančius užtaisus. Po turiningos dienos Kaune namo mokiniai grįžo pasisėmę istorinių žinių ir pilni įspūdžių.

Edukacinę išvyką organizavo auklėtojos Rimantė Burbienė ir Alma Jansonienė.

Kategorija: Naujienos