Šių metų kovo 30 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje įvyko akcija „Velykos batų dėžėje“, kurią organizuoja labdaros ir paramos fondas „Saugus prieglobstis LT“ artėjant gražiajai pavasario šventei „Velykos“, skirtą padovanoti Velykų šventę Ukrainos kariams ir vaikams. Paruoštos dėžutės perduodamos asmenims, kurie atsakingi už šios akcijos vykdymą Palangoje.

Visos norinčios klasės prisijungė prie akcijos įgyvendinimo ir sukūrė dovanų dėžutes Ukrainos vaikams ar kariams. Kiekviena mokinių amžiaus grupė skyrė dovanėlę vaikui, atitinkančiam jų amžių, pvz., jei dovanojo pirmokai, tai pirmokui tinkamus daiktus ir sudėliojo į dėžutę batų dydžio.

Labai džiaugiamės, kad dėžutes mokiniai kartu su kūrybingaisiais mokytojais išpuošė, parašė laiškus, pridėjo lietuviškos atributikos akcentų ir svarbiausia, kad visa tai padaryta su nuoširdumu ir bendradarbiavimu.

Nuoširdžiai dėkojame vaikams ir jų tėveliams, klasių vadovams, kurie prisijungė prie akcijos įgyvendinimo!

Taip pat dėkojame mokinių tarybos pirmininkei Evai Kniukštaitei ir visai aktyviai jos komandai!

Dėkojame už Jūsų gerumą!

Kategorija: Naujienos