Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su šalies profesinio mokymo įstaigomis balandžio 12–13 dienomis organizavo atvirų durų dienas. Renginiai skirti plačiau supažindinti mokinius ir jų tėvus su profesiniu mokymu ir jo galimybėmis.

Palangos ,,Baltijos“ pagrindinės mokyklos 8 – 9 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos turizmo mokyklos ir Klaipėdos technologijų mokymo centro renginiuose. Mokiniai susipažino su mokyklų erdvėmis, bendravo su dėstytojais, dalyvavo paskaitose, kurių metu sužinojo apie priėmimo tvarką, studijų programas, vykdomus projektus ir besimokančiųjų poilsio galimybes.

Pristatant sporto administratoriaus, virėjo, barmeno, padavėjo, kirpėjo, kosmetiko, JavaScript programuotojo, kompiuterinio projektavimo profesijas, mokiniai patys dalyvavo praktinėse dirbtuvėse: kepė blynus, mokėsi serviruoti stalą, pabandė grožio procedūrų technikas, patys pasigamino nealkoholinį kokteilį, išbandė interjero projektavimo galimybes.

Ypač buvo malonu sutikti buvusius mūsų mokyklos mokinius, kurie anksčiau apsilankę tokiose atvirų durų dienose,  pasirinko sau tinkamas profesijas