Š. m. gegužės 28 dieną Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko konkursas-festivalis ,, Nepamiršk  žemaitiško žodžio”. Konkurse – festivalyje  Palangos ,,Baltijos” pagrindinei mokyklai atstovavo 3c klasės ir 4b klasės mokinių grupės. 3 c klasės mokinių grupė  konkursui pateikė  žemaitiško žodžio piešinius. Rengėjai buvo pasiūlę trisdešimt du  žodžius. Iš jų mokiniai rinkosi gražiausiai skambančius, mėgstamus ar net negirdėtus žodžius. Juos dailiai užrašė ir papuošė atitinkančiu temą piešiniu. Kiekvienas pateiktas darbas buvo nominuotas: Niccolo Allard- už žaismingiausiai atskleistą temą, Jorio Mickevičiaus- už išraiškingiausiai atskleistą temą, Aistės Daukantaitės- už ryškų spalvų koloritą, Augustės  Kinčiūtės- už stilingiausiai atskleistą temą, Kristupo Kuklerio- už spalvotą nuotaiką. Piešiniai eksponuojami V. Jurgučio mokyklos fojė. 

Antras etapas – tai šokio  ir dainos konkursas. Konkurse- festivalyje rungėsi net šešiolika kolektyvų. Kiekvienas kolektyvas buvo nominuotas ir apdovanotas taure. Už artistiškiausią šokio pasirodymą ir  etninių tradicijų saugojimą ir puoselėjimą nominuotas  „Baltijos” 3 c klasės mokinių kolektyvas, o už ritmiškiausią dainą- 4 b klasės kolektyvas. Konkurso pabaigoje stebėjome  Vlado Jurgučio  progimnazijos oratorinio meno studijos,, Tai bent”, vadovaujamos vyresniosios mokytojos Almos Pronskūnienės, spektaklį. 

Konkurse- festivalyje dalyvavę mokiniai pasisėmė patirties, įgijo socialinių kompetencijų ir džiugių emocijų. Kiekvienas renginys praturtina, paįvairina ir ugdo mūsų mokinius. 

Dėkojame mokytojoms padėjėjoms Daivai Tumanaitei Tučkei ir Andželai Proberkienei už visokeriopą nuolatinę  pagalbą, šokių mokytojai Sonetai Baltmiškienei už šokio paruošimą.

Ugdytinius ruošusios Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos mokytojos metodininkės – Skaistutė Užkuratienė, Kristina Jocienė , Audronė Kaušienė

Kategorija: Naujienos