Prieš velykines mokinių atostogas Palangos  „Baltijos“ mokyklos 4C vaikai dalyvavo integruotoje dailės ir technologijų bei pasaulio pažinimo pamokoje – edukacijoje „Išropoję inkliuzai“, kuri vyko Gintaro muziejuje.

Mokiniai įdėmiai klausėsi muziejaus edukatorės Giedrės Miežetienės pasakojimo apie gintaro atsiradimą, žiūrējo pažintinį filmą „Gintaro miškas”. Sužinojo apie gintaro struktūrą, inkliuzo sąvoką ir klausēsi pasakojimo apie rečiausius bei dažniausiai pasitaikančius inkliuzus, apžiūrėjo juos pro binokuliarą. Edukacijų centre pamatytus floros ir faunos atvaizdus įprasmino konstruodami iš antrinių žaliavų. Mokiniai, pasitelkę skaitmeninius mikroskopus ar paveikslėlius, kūrė erdvinius inkliuzus – vabzdžius bei vabalus.

Edukacinė išvyka buvo labai sėkminga ir įdomi.  Vaikai ilgai prisimins, kas buvo paliesta, pamatyta, pagaminta. 

Pradinių klasių mokytoja, Reda Gulbinskienė

Kategorija: Naujienos