2 c klasės mokiniai su mokytoja Dalia Daukšiene prisijungė prie nuotolinių edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Edukacijas pristato pirmoji ir didžiausia licencijuota  pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“.           

Nors Klimato kaitos savaitės minėjimas Lietuvoje prasidės tik pirmadienį, kai kuriose šalyse ji jau prasidėjo, tad šiandien, spalio 19 d., edukacijoje antrokai klausėsi paskaitos „Žaliasis raštingumas“. Paskaita skirta paminėti klimato kaitos savaitę. Mokiniai  sužinojo, kodėl minima klimato kaitos savaitė, išgirdo daug naudingų patarimų, matė kaip rūšiuoti pakuotes ir kodėl tai reikia daryti. Po paskaitos visi išbandėme jėgas protmūšyje.

Su nekantrumu lauksime kitų edukacijų!

  2c klasės mokytoja Dalia Daukšienė

Kategorija: Naujienos