Rudenį „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 1B, 2C ir 3C klasių pradinukai aktyviai dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos organizuotame futbolo turnyre „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“. Visi dalyviai turėjo  „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ knygutėje atlikti nurodytas užduotis ir skaičiuoti taškus pagal nurodytą tvarką. Taip pat atlikti įvairius iššūkius su futbolo kamuoliu sporto salėje. Komandos buvo apdovanotos futbolo kamuoliais ir aikštės žymėjimo rinkiniais. Patys aktyviausi vaikai buvo apdovanoti sportiniais maišeliais ir gertuvėmis. Futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas – futbolo varžybos.

Birželio 4 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko „Pradinukų lyga“  – futbolo varžybos, kuriose varžėsi 1 – 2 klasių berniukų komandos. Futbolo varžyboms teisėjavo Klaipėdos FK „Neptūnas“ vyr. treneris Valdas Trakys.  Visos komandos buvo labai stiprios ir gerai pasiruošusios. Berniukai  drąsiai ir taikliai spardė kamuolį į priešininkų vartus, o vartininkai atidžiai stebėjo žaidėjus bei saugojo savo vartus. Futbolą ne tik smagu žaisti, bet ir „sirgti“ už savo komandą, tad kiti mokinukai buvo patys tikriausi sirgaliai ir labai triukšmingai palaikė savo komandas. Tarp pirmų klasių pirmą vietą ir taurę iškovojo 1B klasės komanda, o tarp antrokų –  2C klasės berniukai. Kitos komandos ir jų sirgaliai taip pat buvo apdovanoti saldžiais paguodos prizais.

Organizatorės mokytojos Dalia Daukšienė ir Audronė Mažutienė

Kategorija: Naujienos