Išsirinkę pačią šilčiausią pavasario dieną antrokai pagal Kultūros paso programą dalyvavo informatyvioje Palangos Gintaro muziejaus gamtamokslinėje patyriminėje edukacijoje,, Gintaro savybės”.

Besigėrinčius neapsakomo grožio bundančio pavasario gamta Birutės parke antrokus pasitiko muziejaus edukatorė Miglė Jonaitienė. Maloniai pakviesti mokiniai sugužėjo į didingus grafo Felikso Tiškevičiaus rūmus.

Edukacijos pradžioje gerbiama Miglė supažindino mokinius su šių rūmų buvusiais savininkais, parodė jų nuotraukas, papasakojo apie grafo šeimos  gyvenimą rūmuose. Mokiniai sužinojo, kad prieš 60 metų rūmuose įkurtas Gintaro muziejus, džiuginantis gausiomis, nuolat papildomomis parodomis. Toliau pasitelkdami įvairias medžiagas, randamas pajūryje, antrokai mokėsi jas identifikuoti, atpažinti gintarą. Pamokėlės metu mokiniai sužinojo, kaip galima atpažinti gintarą per savo penkis pojūčius- klausą, regą, skonį, uoslę ir lytėjimą, kad gintaras neskęsta sūriame vandenyje, kad yra degus, lengvas, kas yra lyginamasis svoris ir cheminė sudėtis.

Išklausę įdomią pamokėlę, nusifotografavę prie gražiausių Birutės parko vietų, mokiniai linksmi ir laimingi grįžo į mokyklą gimtomis Palangos gatvėmis  ir ilgai prisimins šią gegužės 23 dieną, džiuginusią visus vasariška šiluma, pavasario žiedais ir patirtimi.

Palangos,, Baltijos” pradinių klasių mokytoja metodininkė Kristina Jocienė