Vasario 28 d mokykloje vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys 2024”. Olimpiadoje dalyvavo 45 6-8 kl. mokiniai. Sveikiname visus dalyvius ir dėkojame olimpiadą organizavusiems ir mokinius paruošusiems mokytojams! Olimpiados prizinių vietų laimėtojai:

Faustas Lukošius, 6a, I vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė, Ineta Sinkevičiūtė, 6c, II vieta, ruošė mokytojas Dainius Navickas, Emilija Valančauskaitė, 6a, III vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė, Gustas Žičkus, 7c, I vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Paulina Deksnytė, 7c, II vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Dominyka Macijauskaitė, 7c, II vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Darija Puodytė, 7c, II vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Daimantė Zaboraitė, 7c, III vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Kamilė Mončytė, 7a, III vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė, Monika Gasparavičiūtė, 8b, I vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė, Aidas Sušinskis, 8a, I vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Vykintas Macius, 8c, II vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Kasparas Kaziukonis, 8a, II vieta, ruošė mokytoja Daiva Navickienė, Augustas Stonkus, 8b, III vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė, Matėjus Tučkus, 8b, III vieta, ruošė mokytoja Asta Dobrovolskienė

Kategorija: Naujienos