2022 m. kovo 18, 22, 23 dienomis, Baltijos pagrindinėje mokykloje vyko integruota biologijos ir chemijos viktorina, skirta pasaulinėms Vandens ir Žemės dienoms paminėti.

Viktoriną vedė 8a klasės mokinės Ūla Stanevičiūtė, Austėja Bertauskaitė, Gabija Bertauskaitė, Rugilė Krajinskaitė, Ugnė Šopagaitė, Austėja Lažauskaitė. Bendradarbiaujant  1c klasės mokytojai  K. Jocienei, 5a ir 5c auklėtojoms L. Platūkienei ir S. Balmiškienei, biologijos mokytojai D. Baranauskienei, chemijos mokytojai   L. Matuliavičienei įvyko aštuonios viktorinos (1c, 5a, 5b, 5c, 8a, 8b, 9a, 10 klasėse).

Organizuodamos renginį mokytojos siekė ugdyti draugiškumą, gebėjimą dirbti komandose,  skatinti mokinių domėjimąsi gamta, jos problemomis, aplinkosauginiais projektais. Mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo viktorinoje, demonstravo puikias žinias ir domėjimąsi ekologinėmis problemomis, praplėtė akiratį darnaus vystymosi strategijų klausimais, suvokė, kad kiekvienas gali prisidėti prie sveikesnės ir saugesnės aplinkos.

2022-03-24