Spalio 13 dieną 5c klasei vyko integruota matematikos ir informatikos pamoka. Mokiniai pamokos metu skaitmeniniais įrenginiais jungėsi prie kings.lt olimpiados puslapio ir dalyvavo matematikos olimpiados kvalifikaciniame etape. Mokiniai yra technologijų vartotojai ir noriau renkasi interaktyvias užduotis nei užduotis lape, tad skaitmenizuotos užduotys yra labiau  įtraukiančios, o tai didina mokinių susidomėjimą ir motyvaciją mokytis. Integruota informatikos ir matematikos pamoka buvo puikus būdas paskatinti mokinius daugiau domėtis matematika ir atkreipti dėmesį į skaitmeninio saugumo svarbą. Pamokoje mokiniai įgijo žinių, kaip apsaugoti savo asmens duomenis, atsakingai ir saugiai naudotis skaitmeniniais įrenginiais. 

Matematikos mokytoja Laimutė Narvilienė ir matematikos ir informatikos mokytoja Diana Kapica

STEAM ir kultūrinio ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos (TŪM) programą. #tukstantmeciomokyklos #TŪM