Spalio 13 d. Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos 5a ir 7a klasių mokiniai dalyvavo gamtos- geografijos – istorijos integruotoje pamokoje Anykščiuose.  Aplankytas vienintelis Baltijos šalyse esantis ,,Medžių lajų takas”, kurio kompleksą sudaro: informacinis centras, medžių lajų takas ir apžvalgos bokštas. Takas kyla iki 21 m. virš žemės o iš apžvalgos bokšto vaikai galėjo grožėtis Šventosios upės vingiu ir rudenėjančiu Anykščių šileliu, bei antru pagal dydį Puntuko akmeniu. 

Aplankyta ir istorinė vieta ,,Laimės žiburys”. Mokiniai  išgirdo apie rašytojo  Jono Biliūno gyvenimą ir kūrybą. Labiausiai nustebino J.Biliūno palaikų perlaidojimo istorija ir pasirinkta kapo vieta ant Smėliakalniu vadinamos Liudiškių kalvos, į kurią  norint užkopti , reikėjo įveikti 90 akmeninių laiptelių.

Kelionę linksmai ir turiningai vaikai užbaigė ,,Labirintų parke” ir vasaros rogučių trasoje.

Išvyką organizavo mokytojos Aušra Liustrovienė ir Asta Dobrovolskienė.

STEAM ir kultūrinio ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos (TŪM) programą.

#tukstantmeciomokyklos #TŪM