Lietuvių kalbos pamokose sužinoję apie Nidą ir jos lankytinas vietas, 2C ir 3C klasių mokiniai išvyko viską pamatyti savo akimis. Kelionė vaikams suteikė daug džiaugsmo, naujų žinių ir nepamirštamų įspūdžių.
Mokiniai smagiai leido laiką Raganų kalne, klausėsi gidės pasakojimų ir įdomių legendų.
Jie stebėjo kormoranų koloniją, grožėjosi nuostabiu vaizdu nuo Parnidžio kopos bei pamatė Saulės laikrodį.
Vaikai taip pat lipo į Urbo kalną ir apžiūrėjo Nidos švyturį.
Pasivaikščioję po Nidą ir pasivaišinę ledais, kupini gerų emocijų bei įspūdžių mokiniai tęsė savo kelionę ir išvyko į Palangą.
Ši išvyka visiems paliko daug gražių prisiminimų.
Pradinių klasių mokytojos R. Gulbinskienė, R. Vasilkevičienė





