Birželio 13d. 5b, 5c ir 9 klasės mokiniai vyko į Kauną. Pirmiausia sustojome prie Kauno  pilies, įsiamžinome prie Vyčio skulptūros („Laisvės karys”). Pasivaikščiojome po santakos parką, gėrėjomės Kauno santaka, vieta, kurioje susitinka dvi didžiausios Lietuvos upės – Neris  ir Nemunas. Po to  aplankėme Vytauto Didžiojo karo  muziejaus technikos ekspoziciją, išdėstytą Kauno tvirtovės VI forto teritorijoje po atviru dangumi. Gidas pakvietė mokinius į edukacinę ekskursiją. Apžiūrėjome jūros, oro ir sausumos pajėgų techniką ir ginkluotę, kurią naudojo atsikurianti Lietuvos  kariuomenė, ratinę, vikšrinę techniką, artilerijos pabūklus, katerius ir lėktuvus. Vėliau vykome į zoologijos  sodą, kur apžiūrėjome egzotinius ir sparčiai nykstančius gyvūnus.  Namo grįžome pilni įspūdžių ir gerų emocijų.  

5b, 5c, 9 kl. Auklėtojos  Giedrė Vaserienė ir Laima Narvilienė

Kategorija: Naujienos