Gegužės 28 dieną gausi 2b klasės bendruomenė išsiruošė į ekskursiją į Kuršių neriją. Vaikai iš anksto ruošėsi tai kelionei: skaitė legendą apie Neringą, domėjosi Kuršių nerijos istorija, tyrinėjo Nidos švyturį. Todėl išvyka tapo svajonių išsipildymu. Prie šios svajonės išsipildymo prisidėjo ir tėveliai, nes visiems kartu keliauti atrodė dar smagiau .

Kuršių nerijoje aplankėme Raganų kalną Juodkrantėje, iš arti stebėjome paslaptingų paukščių kormoranų perėjimo vietą. Nidoje laiką skaičiavome smėlio laikrodžio šešėliu ant Parnidžio kopos. Kai lankėmės Žvejo sodyboje, gidė Rūta papasakojo Mažosios Lietuvos istoriją, apie žvejų gyvenimo būdą, sunkumus. Pati smagiausia išvykos dalis mūsų laukė pabaigoje – pasiplaukiojimas Kuršių mariomis laivu . Kapitonas Marius parodė plikąsias kopas, papasakojo, kodėl jos taip saugomos. Vaikai išsiaškino, kas yra marios, kuo jos skiriasi nuo jūros.

Kelionė užtruko visą dieną ir, nors grįžome pavargę, tačiau pilni džiugių akimirkų bei lydimi malonių bendrystės įspūdžių.

2b klasės mokytoja Dalia Šiupinienė

Kategorija: Naujienos