Spalio 9 – 18 dienomis Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams vyko judumo dienos su visuomenės sveikatos specialiste Gabija Bartkute.

1-ų – 2-ų klasių mokiniams vyko aktyvios pertraukos su interaktyviosiomis lėkštėmis. Pertraukos pradžioje mokiniai atliko proto mankštą, žaisdami atminties lavinimo žaidimą, o aktyviąją pertrauką užbaigė gaudynių žaidimu, kuris suteikia galimybę mokiniams pertrauką praleisti fiziškai aktyviai.

4-ų klasių mokiniai dalyvavo žygyje su šiaurietiškomis lazdomis, kurį kartu vykdė ir Palangos visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistė Gileta Petrošiūtė. Užsiėmimas vyko dviem etapais, nes visų pirma mokiniai susipažino su šiaurietiško ėjimo ypatybėmis, atliko raumenų apšilimui skirtas mankštas. Paruošę savo kūną žygiui ir išmokę šiaurietiško ėjimo techniką, išėjome visa tai išbandyti pėsčiųjų takais ir miško takeliais.

3-ių klasių mokiniams vyko judrioji pamoka „Sveikatos prevencija judesio, mitybos, socialinių įgūdžių, emocijų keliu“. Pamokų metu mokiniai komandose atliko estafetę, į kurią įtrauktos fizinio aktyvumo, koordinacijos, pusiausvyros pojūčio, kamuolio valdymo ir sveikos mitybos užduotys.

Gabija Bartkutė
Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Kategorija: Naujienos