Gruodžio 21 d. Palangos “Baltijos” pagrindinėje mokykloje vyko kalėdinis renginys, skirtas specialiųjų klasių bendruomenei. Jo metu šeimos, susiskirsčiusios į komandas, atsakinėjo į klausimus, atliko įvairias užduotis, susijusias su artėjančiomis šventėmis. O muzikinių pertraukėlių metu visus šventės dalyvius mokiniai džiugino savo pasirodymais. Kaip ir kiekvienais metais, mūsų šventėje dalyvavo garbingos viešnios iš Palangos moterų LIONS klubo. Klubo prezidentė Raimonda Mitkuvienė, išdalijusi vaikams saldžias dovanėles, paskelbė džiugią žinią, jog gruodžio 9 d. Palangoje buvo organizuotas kalėdinis labdaros renginys “Sapnuok baltai”. Jo metu didžiąją dalį surinktų lėšų klubas nusprendė pervesti mūsų mokyklai, kurioje bus įrengtas sensorinis kabinetas specialiųjų poreikių mokiniams. Taip pat saldžiomis vaišėmis ant stalo pasirūpino ir miesto tarybos narys Arvydas Dočkus. Dėkojame visiems rėmėjams už dovanas, vaikams už puikius pasirodymus, o mokytojams, mokytojų padėjėjams bei visai mokyklos administracijai už nuoširdų ir atsidavusį darbą.

Šventės organizatorės Monika Afanasjevienė ir Jūratė Leonavičienė

Kategorija: Naujienos