Sekmadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Okinaviečiai sėkmingai realizavo save net dviejuose kata rungtyse: asmeninėje ir komandinėje. Įveikė po kelis raundus bendroje įskaitoje karatekos iškovojo 44 medalius iš 49 klubo dalyvių: 16 aukso, 17 sidabro ir 11 bronzos. Tarp 21 Lietuvos klubo „Okinava“ iškovojo 2-ąją komandinę vietą.

Įdėtos vaikų pastangos kartu su mokytojų atsidavimu ir skirtu laiku parodė, jog ne tik talentas, tačiau ir sunkus darbas duoda sėkmingus rezultatus. Sporto klubo „Okinava“ trenerės Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė didžiuojasi, jog jaunieji sportininkai yra motyvuoti ir atsidavę karate keliui.

„Baltijos“ mokyklos mokinių iškovotos pergalės:

Lietuvos kata čempionais tapo tiek asmeninėje, tiek komandinėje rungtyje: Nojus Bundulas ir Kajus Loda (trenerė Kristina Basova).

Lietuvos team kata rungtyje vicečempionais tapo: Titas Vansavičius, Henrikas Toleikis ir Erikas Sivirjanov (trenerė Kristina Basova).

Bronzos medalius kata rungtyje iškovojo: Henrikas Toleikis ir Erikas Sivirjanov (trenerė Kristina Basova).

Kategorija: Naujienos