Gegužės 30 dieną visi mokyklos ketvirtokai, lydimi mokytojų, dviaukščiu autobusu vyko į taip ilgai lauktą išvyką į Šiaulius.

Pirmiausia apsilankė Alpakų ūkyje, įsikūrusiame Dargaičių kaime, Šiaulių rajone. Ūkio darbuotoja papasakojo apie šiuos ypatingus gyvūnus: jų kilmę, auginimą, šėrimą, ypač vertinamą vilną. Ūkyje gausu egzotinių gyvūnų, kuriuos buvo smagu apžiūrėti, nusifotografuoti ir pašerti.

Toliau ketvirtokai vyko į Kryžių kalną. Mokiniai buvo susipažinę su šio kalno atsiradimo istorija. Turistų pamėgtoje vietoje pamatė daugybę įvairių dydžių kryžių, suvežtų iš įvairiausių pasaulio kampelių, kurie atrodė labai įspūdingai.

Kelionė tęsėsi Šiaulių bulvare, kuriame keliauninkai smagiai suvalgė po ledų porciją, o 4c klasės mokiniai Fotografijos muziejuje dalyvavo edukacijoje, kurios metu gidė pasakojo fotografijos istoriją, kiekvienas pasidarė po senovinę nuotrauką. Taip pat apžiūrėjo profesionalią R. Urbono fotografijos parodą bei lipo ant pastato stogo pasigrožėti panoraminiu Saulės miesto vaizdu.

Po pietų pertraukėlės visi keliavo į „Rūtos” saldainių fabriką. Apsilankė Šokolado muziejuje, kuriame gidė papasakojo šokolado atsiradimo istoriją, žiūrėjo pažintinį filmą apie šokolado plitimą po pasaulį. Galiausiai šokolado dirbtuvėse ragavo ir mėgavosi įvairių rūšių saldainiais ir gamino saldainius savo  rankomis.

Ketvirtokai, pilni įspūdžių ir su saldžiomis lauktuvėmis, linksmi grįžo namo.

Mokytojos R. Gulbinskienė, A. Kaušienė, Ž. Galdikienė

Kategorija: Naujienos