Balandžio 24 d. Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos mokytojai vykdydami „Kokybės krepšelio” projekto mokyklos veiklos tobulinimo planą lankėsi Klaipėdos S. Dacho progimnazijoje ir sėmėsi patyriminio ugdymo patirties.

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Bardauskienė supažindino su patyriminio ugdymo organizavimo sistema, papasakojo, kaip rengiamos veiklų programos, dalinosi įžvalgomis, kodėl labai svarbi yra viena iš patyriminės veiklos dalių refleksija. 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rita Zupkutė, geografijos mokytoja ekspertė Vilma Norvaišienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Edita Miravičiūtė labai detaliai supažindino su savo sukurtomis veiklų programomis ir vaizdžiai pristatė, kaip žingsnis po žingsnio jos įgyvendinamos, su kokiais sunkumais susiduriama ir kokiais atradimais džiaugiamasi.

Vėliau mokyklos direktorė Daiva Marozienė pakvietė apžiūrėti mokyklą ir pristatė jos edukacines erdves, relaksacines aplinkas, poilsio zonas.

„Baltijos” mokyklos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja S. Dacho mokyklos bendruomenei už labai konstruktyvų ir turiningą susitikimą bei pasidalinimą patyriminio ugdymo idėjomis.