Palangos ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos  2 c klasės mokiniai tikri keliauninkai!

Džiaugėmės pakviesti į Palangos miesto viešąją biblioteką dalyvauti teatralizuotoje rašytojo Beno Bėranto knygos ,, Ponas kampas” pristatyme. Mokykliniu autobusiuku nugužėjome iki vietos. Pristatymas buvo nepaprastai įdomus. Prieš mus pasirodė dėdė, apsirengęs pačiais keisčiausiais drabužiais. Tai buvo pats ponas Kampas! O kodėl jis taip apsirengęs? O kaip ponui Kampui susirasti panelę Kampaitę?

Susirinkę į pristatymą mokiniai noriai spėliojo. Dar reikėjo  daug keisčiausių klausimų atsakyti, net nupiešti poną Kampą! Jis buvo labai smalsus ir žingeidus. Toks, kaip ir susirinkę pradinukai.

Labai emocingai atsakinėjome į klausimus. Žavėjomės pono Kampo ramumu ir smalsumu. Galų gale viską išsiaiškinę ir supratę, kad tas ponas Kampas ne kas kitas, o  rašytojas Benas Bėrantas, kartu visi suskubome įsiamžinti!

Dėkojame rašytojui už monospektaklį Palangos pradinės mokyklos ir Palangos,  „Baltijos” mokyklos antrų klasių mokiniams. 

Palangos ,,Baltijos” mokyklos 2 c klasės mokytoja Kristina Jocienė

Kategorija: Naujienos