Kasmet Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas Palangoje organizuoja matematikos konferenciją mokytojams ir mokiniams „Studijos ir mokslas VU MIF“. Kovo 15 d. į konferenciją susirinko beveik 80 mokytojų ir mokinių iš įvairių Lietuvos kampelių: Kauno, Vilniaus, Kėdainių, Lazdijų, Neringos, Palangos, Pagėgių, Kelmės.  Šiemet konferencijoje dalyvavo ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytoja Diana Kapica kartu su 8a klasės mokiniais, kurie planuoja studijuoti matematikos ar informatikos mokslus. Konferencijoje buvo pristatyti „Kengūros“ ir tekstinių uždavinių pavyzdžiai, kalbėta apie kvantinius skaičiavimus, tikimybių teoriją, mokiniams suorganizuotas individualus protmūšis apie matematiką.  Nors aštuntokams nesisekė dalyvauti protmūšyje, renginys neprailgo. Buvo įdomu klausytis pranešimų, mokiniai sužinojo nemažai įdomių dalykų apie matematiką ir informatiką. Kai kurias gudrybes taikys dalyvaudami „Kengūros“ olimpiadoje.

Matematikos ir informatikos mokytoja Diana Kapica

Kategorija: Naujienos