Kovo 15 d. mokykloje vyko 5 kl. mokinių anglų kalbos konkursas „Mano miestas Palanga“ („My town Palanga”), kuriame mūsų mokyklos ir V. Jurgučio progimnazijos penktokai demonstravo savo anglų kalbos žinias, atlikdami teksto apie Palangą suvokimo užduotį, spręsdami kryžiažodį apie savo miestą. Taip pat buvo tikrinamas mokinių žodynas, o konkursą penktokai baigė menine kūrybine užduotimi, kuomet turėjo parašyti akrostichą anglų kalba apie Palangą, gintarą, jūros bangas ar pajūrį. Mokinių kūryba atėmė žadą, eilėraščiai buvo labai originalūs!

Susumavus taškus, 1-ąją prizinę vietą konkurse užėmė V. Jurgučio progimnazijos 5c klasės mokinė Barbora Šikšnytė (ruošė mokytoja R. Baltmiškė). 2-oji vieta garbingai atiteko Urtei Žeibaitei, mūsų mokyklos 5a kl. mokinei (ruošė mokytoja R. Burbienė). O trečioji vieta teko mūsų mokyklos 5b klasės mokinei Sofiai Natsheh (ruošė mokytoja G. Vaserienė).

Sveikiname sėkmingai pasirodžiusias mokines ir visus dalyvius, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais, bei juos ruošusias mokytojas!

Štai keletas nuostabių eilėraščių, kuriuos sukūrė penktokai:

Waves (by Urtė Žeibaitė 5a kl.)

Waves are flowing from the sea
An amazing feeling hits you
Vulnerable like gold
Enormous waves are dangerous
Such a good feeling.

Beach (by Radvilė Šadbaraitė 5a kl.)

Beautiful town that I live in
Everything is so calm
And I watch the waves
Coming to me
Here I am.

Amber (by Sofia Natsheh 5b kl.)

All the storms have passed,
Many find it good, many bad…
Best for us is to forget about the past
Enormous ambers on the ground
Rain slowly creeping in…

Beach (by Ugnė Mikulėnaitė 5b kl.)

By the beach you can go
Everyday in Palanga
And go on the bridge, which
Can lead to the sea
Hear the waves of Palanga.

Konkursą suorganizavo anglų kalbos mokytoja Rimantė Burbienė.

Kategorija: Naujienos