Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Žvilgsnis į knygų pasaulį”. Konkursas skirtas Tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti. Konkursą organizavo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija.

Konkurso tikslas skatinti mokinius skaityti knygeles ir pasitelkus kūrybiškumą jas iliustruoti. Buvo sulaukta net 276 dalyvių darbų iš visų Lietuvos kampelių! Vertinimo komisija buvo sudaryta vadovaujantis nešališkumo principu. Dėl dalyvių gausos buvo nuspręsta skirti daugiau laimėtojų vietų ir paskatinamųjų padėkų.

1 klasių grupės nugalėtojai:

1 vieta – Elzė Puškoriūtė, mokytoja Aurelija Žaromskienė

3 vieta – Kotryna Augutytė, mokytoja Aurelija Žaromskienė

Už menines idėjas apdovanoti:

Matas Kukštas, Beata Drakšaitė, Paulina Varatinskaitė, mokytoja Aurelija Žaromskienė

Saulė Dobrodiejūtė, mokytoja Rasa Griciuvienė, dailės būrelis ,,Spalvų paletė”

2 klasių grupėje už menines idėjas apdovanota Gustė Gedminaitė, mokytoja Rasa Griciuvienė, dailės būrelis ,,Spalvų paletė”.

Susipažinti su respublikinio pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Žvilgsnis į knygų pasaulį” nugalėtojų darbų virtualiu albumu galima progimnazijos interneto svetainėje, progimnazijos socialinio tinklo Facebook paskyroje:

Respublikiniam mokinių kūrybinio darbų konkursui „Žvilgsnis į knygų pasaulį 2024“ pasibaigus

https://www.storyjumper.com/book/read/170923491/6606546563e56

Kategorija: Naujienos