Mokykloje vyko integruotos maisto technologijų, sveikos gyvensenos ir karjeros  pamokos pradinių klasių mokiniams. Pradinukai ne tik daug sužinojo apie sveikos mitybos svarbą, bet ir patys, kaip virtuvės šefai iš pateiktų produktų mokėsi pasigaminti sveikų užkandžių dėžutę. Ačiū mokyklos sveikatos specialistei Laimutei ir Palangos visuomenės sveikatos biuro darbuotojoms Gabijai ir Orintai.

Šios pamokos buvo puikus integruoto ugdymo pavyzdys – čia derėjo sveikatos ugdymas, praktiniai įgūdžiai, kūrybiškumas ir socialinis mokymasis. Mokiniai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir patyrė sėkmės džiaugsmą dirbdami kartu.

Galbūt kai kuriems pradinukams šios pamokos padėjo atrasti būsimo virėjo talentą savyje ir tapo pirmu žingsniu svajonės link – tapti tikrais virtuvės šefais!

#kryptisprofesijųpasaulis