Sveikiname 5-6 kl. berniukų ir mergaičių kvadrato komandas, laimėjusias dvi I vietas mieste, ir dėkojame jas ruošusiems fizinio ugdymo mokytojams Laimai Bloškienei, Albertui Vilimui ir Eimantui Poškui bei penktokų pradinių klasių mokytojoms Aurelijai Žaromskienei, Pulkerinai Kvasytei ir Remigijai Vasilkevičienei. 

Mergaičių komandaJustė Kniežaitė, 6c , Gustė Kornišinaitė, 6c , Jorūnė Burbaitė, 6b , Gabija Vaišnoraitė, 6b , Vanessa Petkevičiūtė, 6a , Elija Katkutė, 5c , Smiltė Želvytė, 5a , Giedrė Stašauskaitė, 5a , Ema Valančauskaitė, 5c , Emilija Akmenskaitė, 5b 

Berniukų komandaDeimonas Drungilas, 6c , Dominykas Užkuraitis, 6b , Domas Vavilovas, 6c , Mantvydas Gricius, 6b, Saulius Malinauskas, 6a, Simas Šidiškis, 6b, Dovydas Šakinis, 5c, Linas Skališius, 6c, Edgar Poliščiuk, 6c 

Kategorija: Naujienos