Sveikiname 5-6 kl. mergaičių ir berniukų kvadrato komandas, zoninėse varžybose iškovojusias dvi I vietas ir 3-4 kl. komandas laimėjusius III vietą! Dėkojame ruošusiems mokytojams: Laimai Bloškienei, Egidijui Kuktai, Algimantui Vitkauskui, Aurelijai Žaromskienei, Pulkerinai Kvasytei, Remigijai Vasilkevičienei ir Živilei Galdikienei.

5 – 6 kl. komandų nariai: Ūla Vasiliūnaitė 6a, Karina Lengvinaitė 6a, Urtė Adomavičiūtė 6c, Ganga Rackevičiūtė 6c, Adrija Butkutė 6b, Justė Kniežaitė 5c, Gustė Kornišinaitė 5c, Jorūnė Urbaitė 5b, Vanesa Petkevičiūtė 5b, Jonas Balsys 6a, Arėjas Milkintis 6a, Augustas Stonkus 6a, Julius Latviūnas 6a, Domantas Pečiulis 6a, Marijus Jurkus 6b, Nojus Kellė 6b, Gytis Nenartėnas 6a, Nojus Bundulas 6b, Dominykas Užkuraitis 5b.

3 – 4 kl. komandų nariai: Gabrielius Buteikis, 3a, Giedrė Staškauskaitė, 4a, Urtė Čebatoriūtė, 4a, Smiltė Želvytė, 4a, Emilija Akmenskaitė, 4b, Ugnė April Mikulėnaitė, 4b, Martinas Kalinauskas, 4b, Gabrielius Žvirzdinas, 4b, Ema Valančauskaitė, 4c, Elija Katkutė, 4c, Dovydas Šakinis, 4c, Emetas Jucius, 4c, Dominykas Reinikis, 4c.

Kategorija: Naujienos