Antradienį 5a ir 5b klasės mokiniai vyko į Klaipėdą, į laipiojimo centrą „Scala Dream“. Tai šiuolaikinė laipiojimo uolomis salė, kurioje galima ne tik treniruotis laipioti, bet ir atsitrūkti nuo kasdienybės bei išmėginti save.

Laipiojimas uolomis ne tik smagus, bet ir labai vertingas užsiėmimas, nes kuriama kūno bei proto harmonija, lavinamas intelektas, skatinamas ryžtas siekti užsibrėžtų tikslų ir nepasiduoti, gerinama kūno motorika bei fiziniai gebėjimai.

Profesionalių instruktorių supažindinti su įvairiomis laipiojimo technikomis, specialiais pratimais, mokiniai aktyviai ir džiaugsmingai dalyvavo visose užduotyse. Labiausiai visiems patiko didysis iššūkis – didžioji Scala siena, kurią ne vienam pavyko įveikti.

Po to mokiniai vyko į Akropolį, kuriame čiuožinėjo ant ledo, žaidė boulingą, valgė ir kitaip smagiai leido laiką. Vaikai su auklėtojomis Alma Jansoniene ir Rimante Burbiene patyrė daug nepakartojamų pirmų kartų!

Kategorija: Naujienos