Jaunieji karatekos šeštadienį, Kėdainiuose, kovojo dėl Lietuvos čempiono vardo gausiose net 660 dalyvių iš 38 Lietuvos kyokushin karate klubų surinkusiose varžybose. Norint tapti nugalėtoju teko laimėti po 2-3 kovas, tad vaikai ant tatamio turėjo parodyti tikrą ryžtą, valią ir kovinę dvasią.

Sporto klubas „Okinava” su auklėtinių puikiais pasiekimais pateko į stipriausių Lietuvos klubų TOP 5-tuką. Bendroje klubinėje įskaitoje Okinaviečiai iškovojo: 4 aukso, 6 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Klubo vadovė Diana Mačiūtė kartu su trenerėmis Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė didžiuojasi, jog gali tinkamai auginti jaunąją kartą, vesti juos stipriu sportiniu keliu ir mokyti juos pasiekti savo asmeninių pergalių.

Sporto klubo „Okinava“ ir „Baltijos“ mokyklos auklėtinių pasiekimai:

Lietuvos čempionu tapo Kajus Loda ir Henrikas Toleikis, vicečempionu tapo Nojus Bundulas (trenerės Kristina Basova ir Diana Mačiūtė).

Pagarbiai, administracija, sporto klubas „Okinava”

Kategorija: Naujienos