Kviečiame apžiūrėti itin spalvingą Astijaus Zastarto lipdinių iš plastilino parodą, kuri eksponuojama mokyklos pirmojo aukšto fojė iki kovo 29 dienos.

Trumpa informacija apie parodą:  džiaugiamės labai sėkminga, didelio susidomėjimo sulaukusia lipdinių kelione per Lietuvos bibliotekas. Šiuo metu jaunuolis jau yra nulipdęs per 150 įvairiausių, labai realistiškų personažų.

Šia paroda siekiame atskleisti berniuko talentą ir paraginti kitus (pedagogus, tėvus) atkreipti dėmesį ir paskatinti mokinių, (ne)turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybinius gebėjimus  bei ieškoti būdų sukurtus kūrinius viešinti. Norisi, kad visuomenėje būtų kuo mažiau vaikų skirstymo pagal tai ar jie turi, ar neturi specialiųjų ugdymosi poreikių

✅️ Po Lietuvą keliaujančios parodos siekiai:

Keisti  visuomenės požiūrį į specialiųjų ugdymosi poreikių (SUP) turinčius mokinius ir jų gebėjimus, juos pripažįstant/ priimant tokius, kokie jie yra, viso dėmesio nesutelkiant į negalias.

✅️ Atkreipti visuomenės dėmesį į SUP vaikus bei mokėti įvertinti ir pasidžiaugti jų kūrybiniais pasiekimais.

Parodos globėjas: Lietuvos Raudonasis Kryžius

Klasės darbuotojos: Monika, Neringa, Ieva

Kategorija: Naujienos