Kovo 25 dieną  Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centras Vilniuje 25 kartą sukvietė šalies 3-8 klasių moksleivius į tradicinį respublikinį Jaunųjų tyrėjų konkursą „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

Šiame finaliniame konkurso etape trys tiriamieji darbai atstovavo ir Palangos „Baltijos“ pagrindinei mokyklai. Aštuntokės Andrėja Gigaitė ir Viktorija Moždžer paruošė ir pristatė tiriamąjį darbą „Mokymosi klasės mikroklimato rodiklių įtaka žemesniųjų klasių moksleivių trumpalaikei atminčiai bei jų gebėjimui susikaupti“,  Evelina Kavolytė ir Gabija Latviūnaitė –  „Dekoratyvinių augalų atsparumo šalčiui nustatymas, matuojant metūgių elektrines varžas“, o šeštokės Aleksandra Grigaitytė ir Kotryna Vaičiulytė  – „Rožių atsparumo šalčiui nustatymas matuojant šakelių elektrines varžas“.

Turbūt nenugąsdino nei kitų mokyklų garsūs vardai, nei konkurentų darbų pavadinimai – visi trys darbai tapo konkurso laureatais. Tad namo visos dalyvės grįžo su apdovanojimais ir konkurso diplomais.

Sveikiname konkurso dalyves ir jų tiriamųjų darbų vadovą mokytoją Gintvilą Baranauską!