Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos  mokiniai sėkmingai dalyvavo edukacinių konkursų „Olympis 2023″ rudens sesijoje ir laimėjo 126 pirmo, antro ir trečio laipsnio diplomus.

11 mokinių už ypač gerus rezultatus buvo apdovanoti edukacinių konkursų „Olympis 2023“ medaliais:

Ugnė Lukšaitė, 2a, mokytoja Danutė Jotkėlienė, Simonas Šadbaras, 2a, mokytoja Danutė Jotkėlienė, Rokas Labanauskas, 2a, mokytoja Danutė Jotkėlienė, Gustė Gedminaitė, 2b, mokytoja Dalia Šiupinienė, Skaistė Syrycaitė, 2b, mokytoja Dalia Šiupinienė, Benas Karnauskas, 2b, mokytoja Dalia Šiupinienė, Urtė Matusevičiūtė, 2b, mokytoja Dalia Šiupinienė, Haroldas Šermukšnis, 2b, mokytoja Dalia Šiupinienė, Danielius Žymantas, 4a, mokytoja Živilė Galdikienė, Sara Varoneckaitė, 4a, mokytoja Živilė Galdikienė, Darija Jackevič, 4c, mokytoja Reda Gulbinskienė

Sveikiname medalininkus, visus dalyvius ir jų mokytojas ir linkime sėkmės pavasario sesijoje!

Dėkojame mokytojoms Danutei Jotkėlienei, Živilei Galdikienei, Daliai Šiupinienei, Audronei Kaušienei, Redai Gulbinskienei, Dianai Kapicai, Rimantei Burbienei už mokinių paruošimą konkursams.

Taip pat kviečiame ir kitus mokinius aktyviai dalyvauti pavasario sesijos konkursuose ir išbandyti savo jėgas!

Daugiau informacijos apie konkursus rasite www.olympis.lt

Kategorija: Naujienos