Balandžio 4  d.  „Baltijos“ pagrindinės mokyklos socialinių mokslų būrelio mokytojos sukvietė Vlado Jurgučio progimnazijos, Šventosios ir „Baltijos” pagrindinių mokyklų aštuntų  klasių mokinių komandas į  orientacines varžybas „Ar pažįsti Palangą?”.

Aštuntokų komandos  turėjo įminti mįsles apie istorinius miesto objektus ir nusipelniusius Palangai žymius žmones. Varžybų taisyklės skatino  kuo greičiau surasti objektus  naudojantis  miesto žemėlapiu.  Suradus reikalingą objektą, kartu su visa komanda reikėjo pasidaryti asmenukę,  kad matytųsi visi nariai ir surastas žymaus žmogaus paminklas, vila ar skulptūra.

Dalindamiesi nuotaikingomis ir originaliomis asmenukėmis,  vaikai  džiaugėsi iš naujo atrastomis gimtojo miesto įdomybėmis, o pasiekę finišą – saldžiais prizais.

Sveikiname miesto orientacinių varžybų „Ar pažįsti Palangą?”, skirtų Palangos miesto 770 metų jubiliejui, II vietos laimėtojus – 8a klasės komandą „Pakalnutės”!

Komandos nariai: Gabija Latviūnaitė, Valerija Zdanavičiūtė, Karolina Radžiūnaitė, Eva Kniukštaitė, Andrea Gigaitė, Gustas Gedmintas, Benediktas Bumbulis

Kategorija: Naujienos