Balandžio 11 d., skirtą susipažinti su verslumo ir karjeros galimybėmis.  Pagrindinio ugdymo specialiosios  klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos darbo rinkos mokymo centre, sužinojo apie viešbučio darbuotojo, masažuotojo, floristo profesijas,  kurias mokiniai gali įgyti baigus mokslus mokykloje.  Susipažino su mokymo sąlygomis ir galimybėmis gauti darbą.

Taip pat lankėsi Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre, kuriame galima įgyti apdailininko (statybininko) profesiją. Turėjo galimybę pamatyti darbo sąlygas ir priemones. Sužinojo apie stojančių registracijos tvarką ir valstybės finansavimą, siekiant mokslo. Išvyka mokiniams suteikė nemažai informacijos, motyvacijos stengtis ir tęsti mokslus baigus pagrindinę mokyklą.

PDG auklėtoja Monika Afanasjevienė

2018-04-23