Gruodžio 13 d. 5b, 5c, 9 a klasių mokiniai vyko į  edukacinę išvyką į Klaipėdos Laikrodžių muziejų, kur vyko integruota anglų k. – matematikos pamoka ”Laiko ritmu”.

Mokiniai sužinojo, kokias paslaptis slepia laikrodžių istorija, kokių naujų prietaisų laikui skaičiuoti pasigamino žmogus. Visus atsakymus mokiniai rado klaidžiodami laiko labirintais ir  ieškodami  atsakymų į pateiktas  užduotis ekspozicinėse salėse.  Radę  atsakymus kartu sudėliojo laiko skaičiavimo ir laikrodžių istoriją, sužinojo apie laiko prietaisus, kalendorius, saulės, vandens, ugnies, smėlio ir mechaninius laikrodžius ir jų atsiradimo  istoriją. Po to mokiniai atliko užduotis anglų kalba- atsakė, apie kokias laikrodžių rūšis sužinojo, atliko užduotis atsakydami ”What time is it?” ir atliko  matematikos  užduotis, susijusias  su laiku.                                                                               

Refleksijos metu mokiniai sakė, kad jiems patiko pamoka  netradicinėje erdvėje. Išvyką linksmai ir energingai užbaigėme SKY parke, kur mokinių laukė didžiulė batutų platforma, buvo smagu įkristi į milžinišką kempinių baseiną, mokiniai daugiau nei 2 val. galėjo mėgautis įvairiomis pramogomis, įskaitant interaktyvius žaidimus ant batuto. Mokiniai grįžo  kupini įspūdžių, naujų potyrių bei emocijų.

Išvyką organizavo mokytojos G.Vaserienė, L.Narvilienė, J. Raščiauskienė 

STEAM ir kultūrinio ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos (TŪM) programą. #tukstantmeciomokyklos #TŪM.