Palangos miesto bibliotekoje, vaikų literatūros skyriuje – nauja paroda „Aš toks, kaip ir tu”. Ši paroda ypatinga, nes tai dviejų ypatingų Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo 6 klasės mokinių darbai. 

„Aš toks, kaip ir tu” paroda ragina pakeisti požiūrį, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai yra žemesnių gebėjimų, ir supažindina su jų darbais. Mokinių kūrybiškumą  puikiai iliustruoja Astijaus Zastarto kruopščiai nulipdyti ir nupiešti mėgstamiausi filmukų personažai ir Marijos Gurajevos nupieštos animacinio pasaulio herojės.

Dalinamės darbelių nuotraukomis, tačiau labai kviečiame atvykti į parodą ir apžiūrėti juos gyvai.

Parodos iniciatorė Lietuvos Raudono Kryžiaus  „Stipri šeima” savanorė Neringa Užomeckienė

Taip pat parodai pasiruošti padėjo klasės mokytoja Monika Bušmaitė

Kategorija: Naujienos