Kovo 28 d. 7b ir 7c klasės mokiniai lankėsi Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje, kur vyko tarptautinė interaktyvi „Leonardo da Vinčio mašinos“ paroda. Parodą sudaro kelios dešimtys didžiųjų, mažesniųjų, interaktyvių eksponatų ir žymiausių Leonardo da Vinčio kūrinių reprodukcijos. Ši profesinio veiklinimo edukacinė išvyka leido mūsų mokiniams ne tik pamatyti Renesanso genijaus darbus, bet ir ugdė mokinių kompetencijas, skatino domėtis tiksliaisiais mokslais ir inžinerinėmis profesijomis.

Mokiniai aktyviai įsitraukė į eksponatų tyrinėjimą, analizavo jų veikimo principus, diskutavo ir dalinosi įžvalgomis apie technologinius sprendimus bei ieškojo būdų, kaip tobulinti ar pritaikyti juos savo kasdienėje veikloje. Ši išvyka ne tik praturtino jų žinias ir įgūdžius, bet ir padėjo jiems augti kaip asmenybėms.

Išvyką organizavo mokytojos Diana Kapica, Laura Platūkienė ir profesijos patarėja Silvija Pumpurs