Jau ketvirtą kartą džiaugiamės galėdami pristatyti savo mokinių darbus Palangos miesto mažiesiems skaitytojams. Šį kartą  Viešojoje bibliotekoje vaikų literatūros skyriuje eksponuojame parodą ,,Žemaites esame mes gėmė”.

Temą padiktavo š. m. spalio-gruodžio mėnesį vykdomas tęstinis projektas ,,Gimtinė” ir  bibliotekoje organizuojama žemaitiška savaitė.

Darbai buvo kuriami per dailės ir technologijos pamokas, kurių metu buvo formuojamas mokinių požiūris į tautiškumą, ugdoma pilietiškumo kompetencija. Mokiniai gilinosi į vieno iš etninių lietuviškumo stebuklų – verpsčių – grožį, daug sužinojo apie senovės lietuvių buitį, papročius ir gebėjimus. Savo kūrinius liejo skysta akvarele, dailindami grafiniais motyvais ir papildydami spalvotais pieštukais.

Paroda eksponuojama Palangos viešojoje bibliotekoje vaikų literatūros skyriuje nuo spalio 23 dienos. Kviečiame apsilankyti!

Kultūrinio ugdymo veiklų organizavimas pagal Tūkstantmečio mokyklos( TŪM) programą. 

Palangos „Baltijos” pagrindinės mokyklos 3c klasės mokytoja Kristina Jocienė ir mokytojo padėjėja Daiva Tumanaitė Tučkė 

Kategorija: Naujienos