Gegužės 30 d. auklėtojos R. Dočkuvienė ir D. Navickienė savo auklėtiniams, 7b ir 7c klasių mokiniams, vietoj pamokų organizavo dar vieną  patyriminių veiklų dieną Latvijoje.

Pirmiausia mokiniai apsilankė Rygos zoologijos sode.

Šis zoologijos sodas buvo įkurtas XX a. pradžioje. Dabar čia gyvena jau 405 gyvūnų rūšys – žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į „Raudonąją knygą“. Iš viso zoologijos sode įkurdinta apie 3500 gyvūnų. Taigi mokiniai išvydo daug gyvūnų, apie kuriuos mokėsi per biologijos ir geografijos pamokas.

Labiausiai septintokams Tropikų pasaulis, kuriame jie pamatė neregėtos išvaizdos vabalus, driežus, nykštukinius krokodilus, balinius vėžlius, varanus, gyvates, skorpionus.

Vėliau mokiniai aplankė Latvijos širdį – Rygos miestą. Ekskursijos senamiestyje metu, keliaudami vingiuotomis, akmenimis grįstomis gatvelėmis, mokiniai galėjo pajausti viduramžišką senamiesčio dvasią ir prisiminti, ką mokėsi per istorijos pamokas.

Paskui septintokai lankėsi Latvijos kino miestelyje Cinevilloje. Šis kino miestelis yra vienintelė Baltijos šalyse tokio masto kino dekoracija po atviru dangumi. Ten savo akimis galėjo pamatyti, kaip po atviru dangumi kuriamas kinas, įsijausti į personažų vaidmenis. Po  edukacijos vadovas padovanojo filmą, kurio herojais tapo šios ekskursijos dalyviai.

Diena tikrai buvo kupina įvairių – smagių, netikėtų, stebinančių – patirčių.

Kategorija: Naujienos