Norėdami pažinti savo aplinką, suprasti senovinį gamtinį-etnografinį palikimą, būrys „Baltijos“ mokyklos 6-tos, 8-tos ir 10-tos klasių mokinių išvyko į gamtamokslinę istorinę pažintinę kelionę. Kelionės tikslas buvo pamatyti geriausiai išsilaikiusio mamuto Gošos, gyvenusio prieš 45.000 metų, skeletą ir išklausyti geografijos mokytojo eksperto v. Pajarsko pasakojimą apie mamutų liekanų radinius Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Mokiniai lankėsi Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijoje. Išskirtinio geologinio eksponato trumpalaikė paroda šioje mokykloje yra svarbi neformalaus gamtamokslinio ugdymo sklaidai, nes skatina plėtoti ir integruoti geografijos, zoologijos, botanikos, chemijos ir kitų gamtos mokslų žinias.
Taip pat mokiniai apžiūrėjo V.Intos muziejuje sukauptą akmenų kolekciją, pasivaikščiojo po slėnį, kuriame apžiūrėjo ledyno iš Skandinavijos atridentus akmenis.
Grįždami namo mokiniai aplankė M.Valančiaus sodybą, kurioje apžiūrėjo išlikusius pastatus, išklausė pasakojimą apie tų laikų kaimo lietuvių papročius, užkopė į rudenėjantį Imbarės piliakalnį.
Taigi diena buvo kupina vertingų patirčių ir smagių akimirkų. Išvyką organizavo mokinių auklėtojos Asta Dobrovolskienė, Silvija Pumpurs ir Aušra Liustrovienė