Spalio 7 d. 5a ir 5b klasių mokiniai vyko į Klaipėdos „skyparką“. Pagrindinė pramogų parko atrakcija yra milžiniška batutų arena su daugybe skirtingų pramogų ir užsiėmimų. Batutų arena suskirstyta į skirtingas zonas, kuriose galima rasti batutų sienas, krepšinio aikštelę, yra ir kempinių baseinas, į kurį galima šokti atliekant triukus. Tai puikus būdas ne tik užimti vaikus, bet ir paskatinti juos sportuoti.

Laikas batutų parke mūsų mokiniams neprailgo. Padarę reikiamą apšilimą, jie ne tik šokinėjo, „nardė“ kempinių baseine ir atlikinėjo triukus, bet ir išbandė kitas siūlomas pramogas įvairioms amžiaus grupėms: žaidimų automatus, kreivus veidrodžius. Nors po intensyvios sporto ir pramogų popietės mokiniai jautėsi kiek pavargę, tačiau grįžo namo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.

Kategorija: Naujienos