„Baltijos“ pagrindinėje mokykloje turime šaunią tradiciją – PENKTOKŲ KRIKŠTYNAS. Ši tradicija simbolizuoja buvusių pradinukų priėmimą į pagrindinę mokymosi pakopą. Krikštynas šiais metais organizavo 6A, 6B ir 6C klasių mokiniai su auklėtojomis. Šeštokai krikštynoms pradėjo ruoštis jau spalio mėnesio pradžioje, galvojo, kaip įdomiai ir įsimintinai pažymėti šią šventę.

2022 m. lapkričio 11-osios ryte krikštynų šventė prasidėjo penktokų ir jų auklėtojų pasveikinimu, juos šeštokai „pažymėjo” pačių sukurtais  ženkliukais, kurie reiškė „Ypatingas asmuo”. Pasibaigus pamokoms, šeštokai pasikvietė jaunesniuosius savo draugus įrodyti, kad šie yra verti „Baltijos” mokyklos penktoko vardo. Jų laukė nemažai užduočių, kurių metu krikštynų dalyviai turėjo pademonstruoti savo drąsą, išradingumą, vikrumą ir kitas gerąsias savo savybes.

Krikštynų šventės metu buvo smagu matyti tiek rimtus, tik šypsenų kupinus veidus bei su atsidavimu vykdomas užduotis, grožėtis sukurtu renginiu ir sveikinti penktokus, naujai pakrikštytus „Baltijos“ mokinių bendruomenės narius.